O nás

O společnosti Keter Group

Keter Group je světovým lídrem ve vytváření inovativních a udržitelných řešení životního stylu pro dům a zahradu.

Jsme vynálezci, tvůrci a hledači řešení, kteří jsou nadšení pro produktový design. Rádi se postaráme o to, aby prostor kolem vás lépe vyhovoval vašim potřebám.

Navrhujeme a vytváříme širokou škálu produktů: domy a zahradní nábytek, květináče pro pěstování okrasných rostlin a zeleniny, boxy pro uložení zahradních doplňků, úložné systémy na nářadí a další produkty, které pomáhají uspořádat celý domácí prostor. Naše výrobky jsou známé po celém světě svou odolností, funkčností a estetikou.

 

VYTVÁŘET

Vytváříme mimořádná lifestylová řešení, která reagují na potřeby našich uživatelů.

TVOŘÍME

Náš globální dosah nám umožňuje každý den pozitivně ovlivňovat spotřebitele po celém světě.

NAVRHNOUT

Vše, co podnikáme, děláme s ohledem na lidi – zákazníky, spotřebitele, uživatele, kupující. To nám umožňuje navrhovat produkty, které zlepšují každodenní život.

VYBUDOVAT

Používáme inovativní materiály a nejnovější technologie k výrobě udržitelných produktů, které jsou dobré pro naši planetu.

Jsme lídři v oboru

Keter je místo, kde se věnujeme naší tvůrčí vášni. Od doby, kdy jsme před 70 lety zrodili naši koncepci, jsou inovace produktů jádrem našeho úspěchu – vytváření lifestylových řešení v domácnosti a kolem ní. A děláme to, jak nejlépe umíme.

 

Navrhujeme s nejinovativnější technologie a stavíme z udržitelných materiálů, abychom každý den vytvořili širokou škálu produktů, které obohacují prostor lidí a obohacují jejich zážitky.

Navrhujeme s ohledem na lidi.

Myslíme si, že zahrada je od toho, aby se v ní žilo, a není nic špatného na tom, když se na ní občas udělá nepořádek. Naše výrobky jsou udržitelné, odolné a vydrží vše, co na ně život vrhne – dokonce i vodní balónky. Chceme, aby váš prostor na zahradě byl pro vás zdrojem radosti.

 

Věříme, že prostor je vzácný. Ať už se jedná o zahradu, garáž, balkon nebo kůlnu, prostor je příliš cenný na to, aby se jím plýtvalo. V Keteru dáváme lidem nástroje, které potřebují k tomu, aby proměnili svůj prostor z obyčejného na úžasný. Ve světě, kde je prostor na prvním místě, se postaráme o to, abyste si mohli vychutnat i ty nejmenší detaily.

Tvoříme udržitelně

Udržitelnost pro nás není novou iniciativou; Je to součást naší filozofie a toho, kdo jsme.

Naším posláním je minimalizovat využívání primárních surovin a eliminovat odpady. Všechny naše produkty jsme navrhli tak, aby byly recyklovatelné, a jsme na ambiciózní cestě ke zvýšení používání recyklovaných materiálů v našich výrobcích ze 40 % v roce 2020 na 55 % v roce 2025.

 

Nevzdávejte se plastů – vydejte se s námi cestou udržitelnosti!

Nevzdávejte se plastů, ale používejte je vědomě. Uzavřete smyčku recyklací. Místo toho, abyste vyhazovali zdánlivě nepotřebné věci, dejte jim druhý život! Používejte inovativní produkty Keter a tvořte nové věci – krásné a šetrné k přírodě!