skříňka PREMIER JUMBO

Položka byla vyprodána…
není skladem
Kód: 255854
Značka: Keter
12 990 Kč
Kategorie: Zahradní skříně
Hmotnost: 60 kg
šířka výrobku: 190,5 cm
hloubka výrobku: 109,3 cm
výška výrobku: 132,5 cm
hmotnost celkem: 60 kg
materiál: lisovaný plast
barva: šedá + antracit
rozměr balení: 132x112x28 cm
materiál balení: karton
EAN: 7290112637444
Položka byla vyprodána…

Prostorná skříň PREMIER JUMBO je dostatečně velká pro uložení mnoha nářadí a příslušenství, které jsou potřebné pro práci nejen na zahradě.

Bez problému můžete také uložit uvnitř: barbecue gril, podušky, konve, květináče, hračky a mnohé další předměty. Ideální volba pro uskladnění popelnic. Skříň pojme tři popelnice o objemu 240 L, součástí balení jsou i řetízky, díky nimž se víka popelnic otevírají spolu s víkem skříně. Zabudovaná je i ventilace pro prevenci zápachu.

Možnost instalování police je další velká výhoda - police nejsou součástí balení, součástí balení jsou šrouby a háčky pro uchycení polic (doporučujeme použít například dřevěné police).

Přístup do skříňky usnadňuje šikmý práh, dvoukřídlé dveře a otevírací víko. Jednoduché otevírání víka je zajištěno pomocí hydraulických pístů. Úložná skříňka se vyznačuje jednoduchým a elegantním designem a také strukturou povrchu připomínající dřevo.

Velmi stabilní konstrukce, zesílené stěny a možnost zamknutí dvoukřídlých dveří visacím zámkem - to vše zaručí, že uložené předměty jsou chráněny. Skříň PREMIER JUMBO je odolná vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Vysoce kvalitní plastové materiály zajišťují životnost výrobku po mnoho let. Skříň je bezúdržobová, nerezaví, neloupe se.

Výborně doplní a rozšíří prostor u Vašeho zahradního domku například u domků Oakland či Artisan.

           

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: